KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989009
nr 1298 9009
Anny Rouschop
(f. 1929), Nederländerna
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 21x26cm
Anny Rouschop, bildkonstnär född i Maastricht 1929.
måndag 16 december 2019
kl 19:51:10