KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989009

nr 1298 9009

Anny Rouschop

(f. 1929), Nederländerna

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 21x26cm

Anny Rouschop, bildkonstnär född i Maastricht 1929.

måndag 16 december 2019
kl 19:51:10

Anny Rouschop

Läs mer om Anny Rouschop